Droga do sukcesu to współpraca z najlepszymi

Zapraszamy do współpracy firmy medyczne oraz odbiorców sprzętu ortopedycznego. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pełne wsparcie techniczne oraz stałą dostępność sprzętu. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy.

Warunki współpracy

„24” w nazwie naszej firmy oznacza możliwość kontaktu z nami przez 24h na dobę oraz możliwie minimalny czasy realizacji zamówienia. Często towar opuszcza nasz magazyn jeszcze tego samego dnia, w którym otrzymujemy zamówienie (złożone do godziny 15.30). Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy dostarczają przesyłkę dnia następnego do godziny 12:00.

W każdej chwili możecie Państwo skontaktować się z nami by otrzymać od nas numer listu przewozowego i śledzić swoją przesyłkę. Odpowiednie dane wysyłamy również na Państwa adresy mailowe, aby przyspieszyć cały proces. Naszym celem jest maksymalne uproszczenie i zwiększenie komfortu, jaki towarzyszy zamówieniom w naszej firmie.


Wychodząc na przeciw potrzebom błyskawicznej realizacji zamówień umożliwiamy również odbiór osobisty zamówionego towaru w magazynie naszej firmy po uprzednim umówieniu się.

Współpracujemy z najlepszymi producentami

Znajdź nas

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zamknij