Perfect 02V to doskonały koncentrator zaprojektowany, aby odpowiednio zaspokoić potrzeby użytkowników. Zbudowany z materiałów o wysokim standardzie i wyposażony w ekscytujące funkcje. Perfect 02V Oxygen Concentrator to ekonomiczny dodatek do wiodącej linii stacjonarnych koncentratorów Invacare. Jeśli szukasz koncentratora, który zapewni odpowiednią wartość za wydane pieniądze, możesz zdecydować się na jeden z naszych produktów do ochrony dróg oddechowych.

Perfect 02V ma bardzo funkcjonalną konstrukcję – jest to pełny 5-litrowy koncentrator, który jest mały, cichy i lekki. Zawiera technologię czujnika tlenu SensO2. Perfect 02V to po prostu ekonomiczny domowy koncentrator tlenu, który nie jest objęty planową konserwacją przez trzy lata. Możesz więc cieszyć się nim przez dłuższy czas w spokoju.

Perfect 02V jest również wyposażony w zaawansowane techniki, które redukują dźwięk kompresora i filtra do prawie niewykrywalnego poziomu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie materiału sitowego, Perfect 02V zmniejszył wagę przy zachowaniu najwyższej czystości tlenu przy wszystkich natężeniach przepływu. Wysoka wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność to języki tego unikalnego koncentratora. Wszystkie rygorystycznie przetestowane funkcje bezpieczeństwa firmy Invacare zostały włączone do najnowszej ewolucji naszej sprawdzonej linii domowych koncentratorów tlenu. Poniżej kilka kluczowych cech Perfect 02V:

Łatwość obsługi: wszystkie elementy sterujące urządzenia Perfect 02V znajdują się na panelu przednim – w zasięgu ręki użytkownika.

Brak zaplanowanej konserwacji przez trzy lata: konserwacja przez dostawcę jest łatwa i szybka.

Przepływomierz pediatryczny: Invacare Perfecto 02V posiada samodzielne urządzenie o pojemności od 50 do 750 cm3 do dokładnego dostarczania przy niskim przepływie.

Kompatybilny z HomeFill: Kolejna ekscytująca funkcja Perfect 02V. Pozwól użytkownikom uprościć biznes tlenowy w domu dzięki HomeFill – systemowi uzupełniania butli zaprojektowanemu z myślą o pacjentach.

Unikalna konstrukcja: jest cicha i lekka – wyposażona w zaawansowane techniki, które redukują pracę kompresora i eliminują dźwięki do prawie niesłyszalnego poziomu.

Wysoka wydajność: Konstrukcja zapewniająca funkcjonalność na najwyższym poziomie – bezpieczna i niezawodna.

Zapraszamy do współpracy